Головна » 2018 » Листопад » 23 » Звітують юні науковці школи!
Звітують юні науковці школи!

23 листопада 2018 року відбувся традиційний шкільний захист наукових робіт учнями – членами Малої академії наук України. Цей захід є одним із останніх у системі роботи школи перед І (міським) етапом захисту. Він дає змогу школярам по-новому поглянути на власну інтелектуальну діяльність, можливість обмінятися досвідом своєї роботи, оцінити досягнення юних колег-науковців. Цьогоріч ми стали свідками захисту 14 досліджень, дуже цікавих, різнопланових, глибоких і подекуди навіть вражаючих. Наприклад, другокласник Максим Карабаш дослідив, чому вода в крані тече різними струменями; Куліш Євгенія з 9–А класу зосередилася на актуальній нині проблемі булінгу; Карунний Кирило (9–В) зацікався (і нас зацікавив!) створенням інтерактивної графіки фізико-математичного профілю засобами La Tex-технологій; а Макимович Марія, з того ж 9–В, дослідила, як впливають захисні зелені зони на рівень шумового забруднення в центральній частині Полтави (до речі, її робота – складова подібного дослідження ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка).

«Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знання неодмінно дадуть добрі сходи», – зазначав геніальний Леонардо да Вінчі. Отож, сподіваємося, що набуті знання, навички пошукової, дослідницької роботи, вміння самостійно проводити експерименти, працювати з науковою літературою знадобляться юним дослідникам у майбутньому. (Більше ФОТО тут)

Переглядів: 139 | Додав: Admin
«  Листопад 2018  »