Головна » 2018 » Вересень » 18 » Засяяла в осінніх барвах Полтавщина
Засяяла в осінніх барвах Полтавщина

Природа і людина — єдине ціле. Сучасні люди все частіше згадують про необхідність гармонійного життя. Краса і духовність нероздільні. Полтава, як духовна столиця, повинна бути зеленим квітучим містом добродушних і творчих людей.

18 вересня 2018 року на базі ПНПУ ім. В.Г. Короленка для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Полтава був проведений щорічний конкурс-виставка композицій із природного матеріалу «Засяяла в осінніх барвах Полтавщина» з нагоди Дня міста Полтави.

Учениці 9-В класу Крижановська Дар’я та Рябуха Анастасія на чолі з учителем біології Крижановською Наталією Миколаївною взяли активну участь в номінаціях конкурсу «Осінь сторічного ювілею» та «Всі барви осені тобі, Полтаво!» та вибороли  1 місце. Їх композиції — це образ краси і творчості. Образ життя, в усій своїй багатогранності, в яскравості і в пастельних тонах якого ховається його швидкоплинність і вічність...

Поробки були виготовлені з рогозу, очерету, сухого листя, квітів та листя кукурудзи. З давніх-давен український народ використовував рогіз та очерет для будівництва і створення домашнього затишку. З листя плелися килимки і корзини. Так само мало хто знає, що коріння і молоді пагони рогозу їстівні - їх можна вживати у вареному і печеному вигляді, готувати кашу. Ця рослина цілком заслужено може бути одним із символів еко-будівництва, відображаючи екологічність в гармонійному існуванні людини і природи, в якому людина не шкодить природі, а природа піклується про людину.

«  Вересень 2018  »