Головна » 2017 » Листопад » 28 » Виховна година "Використання дітей в Інтернет-злочинах"
Виховна година "Використання дітей в Інтернет-злочинах"

Сьогодні електронною павутиною користується кожний п’ятий українець. Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх у розвитку різного виду страхів для дітей та їх батьків. В зв’язку з цим у вік комп’ютерних технологій, окрім ігрової залежності, нашим дітям загрожують проблеми, пов’язані з безпекою поведінки в мережі Інтернет.

Саме тому 16 листопада 2017 року Муксімова Альбіна Шамільєвна, інспектор оперативного реагування Управління інформаційної аналітичної підтримки головного управління Національної поліції, провела для учнів 5-А та 5-В класів виховну годину на тему “Використання дітей в Інтернет-злочинах”

Розмова з учнями розпочалася не з нотацій, не з абстрактних закликів дотримуватися порядку. Їм запропонували подумати, що кожен може втратити, коли залишається віч-на-віч з Інтернетом. Кілька хвилин – на “самоаналіз ”.

А потім п’ятикласники разом із Альбіною Шамільєвною розглянули такий вид шахрайства, як фішинг, спрямований на розкрадання особистих даних; ознайомилися з небезпеками, що підстерігають у мережі; обговорили навіщо потрібен зловмисникам доступ до комп’ютера користувача та як здійснити початковий захист власного ком-п’ютера.

Наприкінці зустрічі діти розглянули 7 “золотих” правил Інтернет-безпеки та як боротися з загрозами віртуального світу.

Отже безпечний інтернет-простір, де діти мають змогу цікаво, корисно, а головне безпечно проводити час, створено. Залишилося тільки, щоб кожний дорослий усвідомив свою відповідальність за виховання молодого покоління і спрямовував його у вірному напрямку.

«  Листопад 2017  »