Соціальна мережа
Я маю право!
Головна » 2020 » Січень » 22 » Відзначення Дня Соборності
Відзначення Дня Соборності

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі, ця подія була знаковою для українського державотворення. Наш колектив також не стоїть осторонь цієї важливої дати. Шкільний єдиний урок дав старт відзначенню 101-ої річниці проголошення Акта Злуки. Учні занурилися у вихор політичних перипетій того часу, намагалися відслідкувати перебіг подій в Україні далекого 1919 року. Завітали до нас і гості. Зокрема, кандидат політичних наук, доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавської державної аграрної академії Сергій Миколайович Приходько, який розповів про передумови об’єднання українських земель та обставини реалізації ідеї національної єдності. А ще на учнів чекали брейн-ринг, історичний експрес, для охочих закарбувати цей день у пам’яті була створена фотозона.

Ми знову нагадали собі, що незалежність і суверенність – запорука існування нації. Сьогодні Україна продовжує боротьбу за цілісність, тому соборність залишається на порядку денному національних завдань для кожного з нас. (Більше ФОТО та ВІДЕО тут)

Переглядів: 168 | Додав: Admin
«  Січень 2020  »