Головна » 2017 » Грудень » 4 » Вебінар «Навчимо дитину захищатися»
Вебінар «Навчимо дитину захищатися»

30 листопада 2017 року Різник Наталія Олексіївна – педагог-організатор та Герасименко Каріна Сергіївна – соціальний педагог, взяли участь у вебінарі «Навчимо дитину захищатися», який проводив український фонд «Благополуччя дітей».

Уже третій рік поспіль 18 листопада у Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства світове співтовариство вголос говорить про необхідність припинення сексуального насильства над дитиною.

Український фонд «Благополуччя дітей» прийняв рішення долучитись і цього року до відзначення цього дня вебінаром «Навчимо дитину захищатися» для усіх, кому важливо знати, яким чином, якими засобами формувати у дитини навички безпечної поведінки.

Експерти-ведучі вебінару Тетяна Цюман, психолог, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент; та Олена Нагула, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, дитячий психолог, психотерапевт дали змогу нам ознайомитися з авторськими методиками щодо формування навичок безпечної поведінки дітей, дізнатися про особливості проведення інтерактивних бесід з дітьми 4–6 років, про те, які акценти варто розставити під час проведення інтерактивних ігор з дітьми 10-13 років, та на чому важливо сконцентрувати увагу при проведенні інтерактивних занять для дітей 14–18 років.

Переглядів: 45 | Додав: Leo | Рейтинг: 5.0/3
«  Грудень 2017  »