Головна » 2017 » Квітень » 28 » Вчимося берегти своє життя.
Вчимося берегти своє життя.

У школі відбувся традиційний день цивільного захисту. Основною його метою було прогнозування можливих ситуацій, що можуть нести небезпеку для здоров’я людей, вміння їх попереджати та надавати допомогу в разі необхідності. Зокрема учні 11-х класів пройшли тренінгове заняття з теми «Надання першої медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях». Одинадцятикласники вчилися накладати різні види пов’язок, надавати домедичну допомогу при переломах та вивихах, зупиняти артеріальну та венозну кровотечі. Серед заходів першої медичної допомоги були розглянуті і ті, які проводяться у разі виникнення радіаційної, хімічної та біологічної небезпеки.

Учні 9-х класів провели годину спілкування з елементами тренінгу «Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти» (9-А клас); інтерактивну виховну годину «Ризики великого міста» (9-Б клас); урок-практикум «Порятунок і захист населення у НС» (9-В клас). Під час проведення заходів вони були не пасивними слухачами, а активно обговорювали запропоновані надзвичайні ситуації, шукали шляхи їх  вирішення, складали алгоритми дій у НС.

Інтерактивна гра «Допоможи собі сам» та гра–вікторина «Юні пожежники» дала змогу учням 6-х класів закріпити свої знання з пожежної безпеки, відпрацювати навички правильних дій при пожежі, навчитися швидко оцінювати небезпечну ситуацію та приймати оптимальне рішення щодо її подолання. Учні поглибили свої знання щодо надзвичайних ситуацій, їх типів та причини виникнення. Ознайомилися з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях та способами захисту від них.

До Дня цивільного захисту для учнів 8-А класу класним керівником Подошвелевою О.Г. був проведений захід «Творчий експрес «Небезпека очима дітей. Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях». Після вступного слова класного керівника відбулася розповідь багаторазових переможців зі спортивного орієнтування, членів гуртка спортивного орієнтування «Центуріон» Горнака Олександра та Давидова Дениса про їхнє захоплення туризмом, набуті вміння та навички використання спортивного спорядження, орієнтування на різних типах місцевості – все це в разі виникнення надзвичайної ситуації допоможе врятувати людям життя. Також хлопці вправно та спритно продемонстрували, як правильно одягти спорядження та познайомили з нестандартними ситуаціями, в які їм доводилося потрапляти, а також способами їх вирішення. Однокласники слухали їх зі щирою зацікавленістю, задавали запитання. На заході була представлена тематична виставка робіт «Цивільний захист очима дітей» учнів 8-А класу. Найкращі роботи Півторацької Анни, Щерби Марини та Шинкаренко Віолетти.

Практичне заняття виготовлення ЗIЗ                                              Вiкторина "Дii у надзвичайних ситуацiях"

Творчий експрес «Небезпека очима дітей. Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях» рухався швидко, зупиняючись на таких станціях: «Безпека на воді», «Повінь, паводок», «Увага газ!», «Побутова хімія», «Пожежа», «Обережно - гриби!», «Інфекцiйні захворювання», «Пташиний грип», «Укуси змій», «Землетрус», «Ожеледиця». Учні швидко працювали в парах за комп’ютерами, готуючись до виступу на своїй зупинці про правила поведінки в небезпечних ситуаціях. Назву кожної станції потрібно було представити ребус-загадкою або мімікою та жестами.

Не лишилися осторонь і учні початкової школи. Правилам безпечного поводження з незнайомими предметами вони вчились у «Школі «Мудрої Сови», разом з героями мультфільму «Фокс і Трот поспішають на допомогу» розв’язували інтерактивні вправи, подорожували країною «Безпечна».

Сподіваємось, що навички, які учні одержали у рамках проведення Дня цивільного захисту» допоможуть їм уникнути небезпеки, бути обачними і здоровими.

Голова організаційного комітету, посадова особа з ЦЗ, заступник директора з НВР Півень Т. О.

«  Квітень 2017  »