Головна » 2018 » Вересень » 4 » Учімося мріяти, друзі!
Учімося мріяти, друзі!

Теплі мамині руки, рожева кулька, смачний десерт, новий гаджет... Здається, нашим мріям про зручне, гарне, нове, краще, ніж у інших, немає меж. Але ж чому тоді радість від отримання цього минає так швидко, чому задоволення відчувається так мало? Можливо, тому, що багато чого ідентифікованого нами як мрія, то і не мрія взагалі?

Що таке мрія? Чи вміємо ми мріяти? На ці питання учні нашого закладу спробували дати відповіді, взявши участь у всеукраїнській акції «Урок мрій», концепцію якого розробили найкращі вчителі – фіналісти премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 разом з командою Освіторії та Наталею Мосейчук, журналістом каналу 1+1.

Виявилося, навчитися мріяти – не легше, ніж здобути знання з математики чи права. Але найголовніше, що ми зрозуміли: мрія – це наше майбутнє і майбутнє наших батьків і дітей, мрія – це яскравість буття і наповненість повсякдення.

Прагнути, радіти, досягати, бути щасливим самому і вміти зробити щасливими людей навколо себе – оце, мабуть, і є те, заради чого варто мріяти.

Переглядів: 221 | Додав: Leo | Рейтинг: 5.0/3
«  Вересень 2018  »