Головна » 2017 » Червень » 6 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Тепла травнева пора подарувала нам свято Останнього дзвоника, якого немає в жодному календарі, але цей день особливий для всіх учнів, педагогів, батьків.
Для школярів цей день символізує початок літніх канікул, які дадуть можливість відпочити і загартувати себе, для випускників – це поріг нової самостійної дороги. Особливий цей день і для учнівських родин і педагогів, які всі дні шкільного життя були поруч, навчали і виховували, підтримували і раділи успіхам.
Хочеться побажати всім міцного здоров’я та удачі, щастя і добра! Нехай літо стане щедрим на змістовний відпочинок і нові відкриття, приємне спілкування і яскраві  враження, позитивні емоції та незабутні подорожі!
                                                     начальник управління освіти Н. Дорохова

26 травня у нашій школі також відбулося свято Останнього дзвоника. Учні школи та випускники подарували вчителям та батькам прекрасне свято. Патріотичний флешмоб, пісня про рідну школу, прощальний вальс не залишили байдужим нікого!

«  Червень 2017  »