Головна » 2018 » Вересень » 20 » Швидше! Вище! Сильніше!
Швидше! Вище! Сильніше!

Сitius! Altius! Fortius! Cьогодні, 20 вересня 2018 року, олімпійське гасло зазвучало у стінах нашої школи, сповіщаючи про початок щорічного спортивного свята, що проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України – Олімпійського уроку! Цього року захід присвячений ІІІ літнім Юнацьким Олімпійським іграм, які вже в жовтні стартують в аргентинському Буенос-Айресі.

На святковому спортивному дійстві були присутні почесні гості – випускники школи, багаторазові призери і переможці спортивних змагань усіх рівнів, які сьогодні є гордістю українського спорту, зокрема: боксер Олександр Хижняк, плавчиня Оксана Хруль, майстер карате Інна Візір. Щиросердно висловлювали вчителі й учні своє захоплення досягненнями наших спортсменів. Ми пишаємося тим, що лауреати щорічної премії «Спортивне сузір’я України – 2017» Олександр Хижняк та Інна Візір обоє є випускниками нашої школи (до речі, тільки вони, разом із тренерами, були представниками Полтавщини на цьому заході). Громада школи також не залишилася осторонь відзначення здобутків наших гостей: у класних кімнатах, де навчалися Олександр, Інна та Оксана створено «Куточки спортивної слави», що сприятиме вихованню в школярів почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів.

Мати можливість поспілкуватися зі славетними земляками – велике щастя для спортсменів-початківців, і учні школи вдало скористалися цією нагодою: поцікавилися історією їх спортивних здобутків і найдорожчою для них нагородою, а навзаєм продемонстрували свої, хай ще незначні, але такі дорогі кожному досягнення в улюбленому виді спорту.

Отож, здоровий спосіб життя, розвиток фізичної культури та спорту, бажання здобути чесні перемоги – благородна мета успішної особистості. Ми прагнемо її досягнути!

«  Вересень 2018  »