Головна » 2017 » Вересень » 29 » Обласний семінар «Формування життєво необхідних компетентностей на уроках зарубіжної літератури»

26 вересня 2017 року наша школа гостинно відчинила двері для учасників обласного семінару вчителів зарубіжної літератури на тему: «Формування життєво необхідних компетентностей на уроках зарубіжної літератури». Зі словами привітання зустріли колег методист ПІППО ім. Остроградського Чирка В. В. та методист ММК Горбаньова Н. М. Презентація школи та, зокрема, методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури прозвучала з вуст заступника директора з НВР Гонжак Н. Д.

Спочатку учасники семінару у сприятливій атмосфері ділового спілкування напружено працювали над осягненням теоретичних та психологічних засад означеної проблеми (виступ учителя зарубіжної літератури Полтавської ЗШ № 26 Кучеренко Л. В.). Для учасників семінару були представлені відео-фрагменти уроків «Скарбнички народної мудрості», 5 клас, вчитель – Різник Ю.Ю.; «Зряче одне лиш серце» (за повістю В.Г.Короленка «Сліпий музикант» ), 6 клас, вчитель - Кучеренко Л. В.

Щиро вразили учасників зустрічі фрагменти уроків: літературний квест «До вершин театрального Олімпу» (Життєвий і творчий шлях Б. Шоу), 11 клас, вчитель – Лещенко Т. А.; « Фольклорні балади про Робіна Гуда. Історичне тло балад». 7 клас, вчитель – Васильєва Т. А.

Прощалися всі з бажанням швидше зустрітися знову, аби поринути в атмосферу співробітництва, творчості, радості від отриманого результату.

Переглядів: 58 | Додав: Leo | Рейтинг: 5.0/4
«  Вересень 2017  »