Головна » 2017 » Листопад » 19 » Наука - це здорово!
Наука - це здорово!

10 листопада в нашій школі відбувся вже традиційний День науки. Чому саме 10 листопада? Тому що в цей деньвідзначається Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (WorldScienceDayforPeaceandDevelopment). Його метою є підвищення усвідомлення громадськістю в усьому світі користі науки. Проведенняцього дня булорекомендованеще у 1999 році на Всесвітнійнауковійконференції, щопроводиласяуБудапешті. ЮНЕСКО заснувалаВсесвітній день науки, проголосивши його на загальнійконференції у 2001 році.

Цього року насиченою була програма для учнів 10-11 класів. На зустріч з ними завітали викладачі та студенти Полтавських ВНЗ. Як завжди цікавою були лекції викладачів ПНТУ к.е.н., доцента кафедри міжнародної економіки та маркетингу ПНТУ ім. Ю. Кондратюка Безрукової Н. В., к.т.н., доцента кафедри будівельних машин Нестеренка М. М., к.філ.н. Чередник Л. А., доцента кафедри компьютерних та інформаційних технологій та систем Руденка О. А., к. ю. н., кафедри цивільного господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Губанової О. В. Разом з к.б.н., доцентом кафедри селекції, насінництва та генетики ПДАА Баташовою М. Є. учні одинадятих класів розкривали таємниці генетики. Не залишив учнів байдужим виступ студентського англомовного театру факультету іноземних мов, показ колекції одягу факультету технології та дизайну ПНПУ ім. В. Г. Короленка. Як завжди цікавим для 10-класників був майстер-клас к.т.н., професора кафедри експертизи та митної справи Омельченко Н. В. із визначення якості продуктів харчування.

П’ятикласникам сподобались уроки, які для них проводили учні 11-х класівпід девізом «Навчаючи – вчуся», семикласники долали інтелектуальний марафон «Нобелівські лауреати».

Завершився День науки захистом науково-дослідницьких робіт учнів-членів шкільного наукового товариства «Інтелектаул» на якому з великим успіхом дебютували учні початкової школи.

Переглядів: 44 | Додав: Leo | Рейтинг: 5.0/5
«  Листопад 2017  »