Головна » 2018 » Вересень » 17 » 13 вересня - День програміста
13 вересня - День програміста

Як відомо, 256 день від початку року відзначається як День програміста. Цього року свято припало на 13 вересня. Цього дня стартувала осіння хвиля Всеукраїнського профорієнтаційного проекту для школярів #Join_IT! Наш заклад теж приєднався до заходів, організаторами яких є Асоціація «IT Ukraine» за підтримки МОН України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту та Комітету з питань інформатизації та зв’язку.

17 вересня представники Асоціації (в рамках групи проектів Join_IT) провели відкрите профорієнтаційне заняття для учнів 9-11 класів нашого закладу щодо популяризації ІТ-спеціальностей. Спікер Асоціації Михайленко Яна цікаво розповіла про те, що IТ – вкрай динамічна галузь, яка стрімко розвивається та набуває все більшого значення в житті. Яна зазначила, що, за прогнозами експертів, 25% вакансій найближчих років будуть пов’язані зі сферою ІТ, а всі звичні для нас індустрії не зможуть існувати без застосування  інформаційних технологій.

Представник  «IT Ukraine» ознайомила учнів із перспективними ІТ-спеціальностями, сучасними ресурсами для самонавчання у сфері комп’ютерних наук і підготовки до вступу у виші, розповіла про власну роботу в ІТ-компанії. А ще відповіла на запитання дітей, котрі свідчать про високу мотивацію школярів до вивчення точних наук,  переконаність  у необхідності знайомитися із сучасними тенденціями  у сфері технологій, що є необхідною умовою для старту успішної кар’єри.

«  Вересень 2018  »