Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Ми в Програмі Healthy Schools
Ми в Програмі Healthy Schools

#HealthySchools_UA

Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

Першочерговим завданням України як соціальноорієнтованої держави є сприяння духовному зростанню молодого покоління, розвитку його життєвої творчості. Основою його розв’язання є правильне розуміння здорового способу життя, існування в гармонії з навколишнім світом.

Це питання набуло глобального характеру. Саме тому Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 26» вирішив заради здорових і радісних дітей прийняти участь у програмі Healthy Schools. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Активісти нашої школи розробили низку заходів, що сприятимуть розвитку складових здоров’я:

• фізичне здоров’я можна розвивати інтерактивимиі іграми на свіжому повітрі, музикальними фізкультхвилинками;
  • для розвитку соціального здоров’я можна проводити тренінгами та зустрічами з спортсменами, лікарями, науковцями;
  • психічному здоров’ю сприятимуть створення куточків музичного та художнього релаксу;
  • духовне здоров’я – це і проведення свят разом з родинами, і театральні постановки, і участь в різних акціях, добрих справах.

«  Жовтень 2018  »