Головна » 2018 » Жовтень » 23 » “Ми у відповіді за тих, кого приручили”
“Ми у відповіді за тих, кого приручили”

22 жовтня учні 6-А та 6-Г класів нашої школи відвідали Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Для школярів працівники відділу провели екскурсію “Ми у відповіді за тих, кого приручили”. Найцікавішими приміщеннями для учнів виявилися лабораторії зоології та орнітології. У тераріумах діти познайомилися із кількома видами черепах, ігуанами, агамами, геконами, пітоном та удавом. У величезних акваріумах тут живуть багато риб, а у невеликому ставочку із фонтаном  плавають золоті коропи. У клітках поруч із рептиліями чудово себе почували шиншили, хом’яки, папуги, канарейки, равлики, ахатіни, павук-птахоїд, таракани.

На вулиці шестикласники оглянули зоолого-тваринницьку базу, що включає в себе кролеферму та пташник з великою кількістю порід качок, курей декоративних порід, цесарок, павичів та фазанів. У закритих вольєрах живуть такі представники фауни: лисиця звичайна, нутрії різних окрасів, єнотовидна собака, борсук звичайний та в’єтнамське порося Фунтик.

Учні відвідали теплицю, де представлені рослини з Південної Америки, Африки, Бразилії та Китаю. Це – агави, монстери, різні види кактусів.

У відкритих вольєрах гуляють страуси ему та пара шетленських поні, привезених з Біосферного заповідника Асканія Нова.

Діти з цікавістю знайомилися з представниками фауни та флори, щиро раділи майбутньому поповненню у родині поні, залишили чотирилапим, пернатим та  вухастим мешканцям допомогу у вигляді овочів, зерна та м’яса. (Більше ФОТО тут)

«  Жовтень 2018  »