Головна » 2018 » Жовтень » 21 » Гра-змагання “Кульки-здоров’я”
Гра-змагання “Кульки-здоров’я”

#HealthySchools_UA

Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

18 жовтня 2018 року учні 5-6 класів організували і провели гру-змагання “Кульки здоров’я”.

Мета гри: формування навичок здорового способу життя і розуміння необхідності його збереження.

Надування повітряних кульок – один із ефективних методів збільшення об’єму легень. Науковці довели, що регулярне виконання цієї вправи сприяє полегшенню дихання та профілактиці легеневих хвороб.

Учням 5-х класів пропонували надути повітряні кульки до максимального розміру та поставили завдання – зберегти їх протягом хвилини (діти, зазвичай, намагалися пошкодити кульки інших). По завершенню часу п’ятикласники обговорили, чому вдалося/ не вдалося виконати це завдання. Дітям запропонували уявити, що кулька – це наше здоров’я та обговорили як оточення може вплинути на його стан.

Учні 6-х класів провели спортивну естафету, використовуючи повітряні кульки як інвентар. Шестикласники визначали хто швидше наповнить кульку повітрям, власним дихання підтримували їх у повітрі якомога довше, переносили кульки з одного кошика в інший. Діти провели ранкову гімнастику, використовуючи різнокольоровий інвентар.

Після кожного конкурсу учні отримували інформаційну картку з цікавими фактами про здоров’я. Діти виявили, що надування кульок – це масаж нижніх дихальних шляхів, що поліпшує кровопостачання легень. Визначили, що цей процес збільшує надходження кисню в організм, що дозволяє оздоровити судинну систему. Висновок, який діти для себе зробили: надування кульок – це не тільки весело, а ще й корисно! (Більше ФОТО тут)

«  Жовтень 2018  »