Головна » 2018 » Жовтень » 24 » Я – майбутній піцайоло!
Я – майбутній піцайоло!

Піца є однією з найпоширеніших страв у світі. Лише у США щосекунди з’їдають 350 її шматків. А на батьківщині піци – в Італії – існують щонайменше 40 тисяч піцерій. До нашого раціону піца потрапила відносно недавно, із незалежністю України. До цього про неї знали лише професійні кулінари, а скуштувати піцу мали змогу ті щасливчики, які бували за кордоном.

Сьогодні в Полтаві є безліч місць, де можна з’їсти або замовити додому піцу. Та лише деякі заклади погоджуються поділитися секретами приготування та проводять професійні майстер-класи.

23 жовтня учні 6-А та 6-Г класів нашої школи отримали можливість власноруч приготувати піцу в гарячій пічці на справжніх дровах, дізнатись про історію цієї чудової страви та дивовижні факти, пов’язані з нею.

Дійство приготування піци відбувалося під керівництвом досвідченого піцайоло – спеціаліста з приготування піци, який неодмінно допоможе, підкаже, підправить. Учасники майстер-класу отримали заготовки з тіста залежно від смакових вподобань: частина учнів працювали над приготуванням піци з чорнилами каракатиці, а інші – звичайною. Заготовки змащували особливим соусом, перетворюючи їх на основу майбутнього кулінарного шедевру. Потім начинка на вибір, обов’язково – із присутністю спеціальних видів сиру. І ось, піца вирушає до розжареної пічки. Поласувати можна вже за декілька хвилин! (Більше ФОТО тут)

«  Жовтень 2018  »