Головна » 2018 » Вересень » 12 » Інформаційно-просвітницький захід «#СтопБулінг»
Інформаційно-просвітницький захід «#СтопБулінг»

Відомий французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері писав: «Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування». І дійсно, всі наші непорозуміння, сутички, конфлікти виникають через те, що ми не вміємо спілкуватися.

Конфлікти, звичайно, невід’ємна частина наших взаємин. Діти вступають в конфлікти самі з собою, з однокласниками, батьками, суспільством. І хоча більшість вважає конфлікт негативною, руйнівною силою він може сприяти пізнанню і зростанню, що можливо за умови конструктивного регулювання конфліктних ситуацій, уміння правильно поводитися в них.

12 вересня 2018 року у нашому закладі відбулася зустріч учнів 7-А класу з Бобир Ю.В., Федорченко Д. В., представниками Головного територіального управління юстиції в Полтавській області, Свєшніковим А. фахівцем Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинно-правової допомоги, Антоновою А.С., інспектором із Ювенальної превенції ПМВП.

Під час проведення інформаційно-просвітницького заходу «#СтопБулінг» школярам розповіли про їхні права, гарантовані державою, необхідність їх знати та відстоювати. Наголошували, що булінг може бути не тільки фізичний, а й економічний, психологічний, сексуальний та кібербулінг. Пояснювали дітям, що робити, якщо вони стали жертвою знущання однолітків та як діяти, якщо раптом стали свідками булінгу. Учні 7-А класу активно брали участь у обговорені питань, висловлювали свої міркування з приводу конфліктних ситуацій, що були запропоновані. Наприкінці зустрічі школярі отримали інформаційні буклети з цієї теми.

Переглядів: 65 | Додав: Leo | Рейтинг: 5.0/5
«  Вересень 2018  »