Головна » 2018 » Листопад » 18 » Філософська кав’ярня
Філософська кав’ярня

15.11.2018 року з нагоди Всесвітнього дня філософії учні нашої школи взяли участь у проведенні філософської кав’ярні «Філософія серця» в українській культурній спадщині», яка відбулася в Полтавському коледжі нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Учениці 10-А класу підготували тематичні виступи: «Образ серця у поетичній творчості Т.Г. Шевченка» (Оглобля Марина, наук. кер. Шарпило Т.О.) та «Ідея серця як виразника національного духу у творчості Лесі Українки» (Шинкаренко Віолетта, наук. кер. Шарпило Т.О.). Повідомлення були доповнені змістовними презентаціями. Дівчатка декламували вірші та акапельно виконали кілька українських пісень.

Усі учасники філософсько-мистецького заходу отримали сертифікати, а наукові керівники – подяки. Проведений захід засвідчив, що молодь нашого міста цікавиться культурною спадщиною видатних українських мислителів – Г. Сковороди, П. Куліша, Т. Шевченка, П. Юркевича, М. Гоголя та Лесі Українки, бере участь в обговоренні глобальних соціокультурних перетворень, що відбуваються в наш час, осмислює специфіку ментальної свідомості українців.

Переглядів: 64 | Додав: Admin
«  Листопад 2018  »