Головна » 2018 » Квітень » 27 » «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»
«Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

Під таким гаслом 26 квітня у нашому закладі відбувся День цивільного захисту. Основною його метою є навчання дітей діяти рішуче, не губитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Протягом цього дня учні і вчителі школи удосконалювали свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевіряли здатність діяти чітко і злагоджено для захисту свого здоров'я та життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

Учні початкової школи мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

Не забули у цей день ще раз згадати про трагічні події 26 квітня 1986 року – аварію на Чорнобильскій АЕС.

Завершальним етапом Дня цивільного захисту було відпрацювання практичних дій за сигналом «Увага всім», під час яких учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій та провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист”.

Перша допомога при опіках

Переглядів: 107 | Додав: Leo | Рейтинг: 5.0/2