Головна » 2018 » Грудень » 13 » Це круто — бути програмістом!
Це круто — бути програмістом!

12 грудня 2018 року учні 10-х класів нашої школи відвідали Полтавський університет економіки і торгівлі. Школярів познайомили з історією ПУЕТ, розповіли про факультети університету, провели для них навчальні тренінги та майстер-класи. Перед учнями виступив Рогоза Микола Єгорович – заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики Полтавського університету економіки і торгівлі.

Асистент кафедри документознавства та інформаційної діяльності в економічних системах Двірна Олена Анатоліївна провела для школярів майстер-клас "Web-дизайн: основи проектування сайту". Під час заходу було розглянуто процедури створення деяких елементів сторінки мовою HTML та технологію використання CSS. Кожен з учнів мав нагоду спробувати свої сили та закріпити знання на практиці. Під час веселої гри-вікторини школярі ще раз згадали пройдений матеріал.

Під час тренінгу «Створи on-line гру» учні разом із кандидатом економічних наук, доцентом кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики, директором інституту економіки, управління та інформаційних технологій Вергал Ксенією Юріївною за допомогою візуальної мови програмування Scratch створили онлайн гру Packman, що імітує погоню в лабіринті.

Завдяки цьому навчальному тренінгу учні поглибили свої знання і просто відчули себе програмістами. Все було неймовірно круто!

Переглядів: 197 | Додав: Admin
«  Грудень 2018  »