Головна » 2018 » Листопад » 27 » Безпечне користування мобільним телефоном
Безпечне користування мобільним телефоном

#HealthySchools_UA

Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

Що таке мобільний телефон, не знають сьогодні, напевно, тільки аборигени. Всі розвинені країни давно увійшли в «мобільну» еру. І якщо всього 15-20 років тому стільниковий телефон могли собі дозволити бізнесмени і багаті люди, то зараз такий гаджет є практично у кожної людини, від дітей до пенсіонерів. Звичайно, навіть припустити наше життя без мобільних телефонів уже неможливо. Адже мобільні роблять життя людини комфортним та інформативно насиченим. Тому питання сьогодні полягає не в тому, щоб позбутися мобільників, а щоб максимально захиститися від їхнього негативного впливу. З метою інформування школярів  про небезпеку для здоров'я від мобільних телефонів 26 листопада для учнів 5-х класів нашої школи був проведений тренінг "Безпечне користування мобільним телефоном".

Під час тренінгу учні ознайомилися з негативним впливом мобільного зв’язку на людину, небезпеками, що підстерігають людей при надмірному користуванні мобільними телефонами.

Заняття сприяло формуванню в школярів поняття про принципи безпечної поведінки при користуванні мобільним зв’язком. Учні колективно створили пам’ятку для безпечного використання мобільних телефонів, яку розмістили у класних куточках та на стенді #HealthySchools_UA.

Переглядів: 66 | Додав: Admin
«  Листопад 2018  »