Головна » 2017 » Листопад » 20 » 16 листопада - Міжнародний день відмови від паління
16 листопада - Міжнародний день відмови від паління

Міжнародний день відмови від куріння відзначається щороку в третій четвер листопада. Цю традицію започаткувало Американське онкологічне товариство ще в 1977 році, оцінивши згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку.

Поява цього свята здоров'я цілком виправдана, оскільки статистика Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо даної проблеми не може не лякати. Згідно з даними ВООЗ, у всьому світі 90% усіх випадків смертей від раку легенів, 75% смертей від хронічного бронхіту, а також 25% випадків смертей від ішемічної хвороби серця в тій чи іншій мірі викликані курінням людини. Більше того, практично кожні 10 хвилин вмирає курець. Експерти прогнозують, що буквально через 10 років цей показник смертності збільшиться до одного курця в 3 секунди.

Наша школа долучилася до цього дня, щоб сприяти зниженню поширення шкідливої тютюнової залежності.

Учні 8-х класів на уроках основ здоров`я разом з учителем Крижановською Н.М. розглянули міфи та факти про куріння, отримали цікаву інформацію про шкоду тютюнопаління, переглянули антитютюнові відеоролики соціальної реклами.

Учні 9-х класів разом з бібліотекарем Артеменко Тетяною Андріївною підібрали літературу на тему: «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття!», презентували її однокласникам та переглянули фільм «Чорно-біле про шкідливі звички», оформили стенд.

Школярі стверджують, що вони мають чудове право – право на життя і здоров’я, тому вони обирають здорове та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам і, зокрема, палінню.

Переглядів: 45 | Додав: Leo | Рейтинг: 5.0/6
«  Листопад 2017  »