Умови прийому до закладу загальної середньої освіти

Право на першочергове зарахування до закладу освіти на підставі ст.13 Закону України «Про освіту» та ст.18, ч.7 Закону України «Про загальну середню освіту» мають діти, які проживають на території обслуговування закладу.

Для вступу до 1-го класу батьками дітей подається їх особиста заява про зарахування дитини до школи, копія свідоцтва про її народження та медична форма встановленого зразка.

До 2-9-х класів учні приймаються при наявності вільних місць у відповідних класах. Перевага надається дітям, які проживають на території обслуговування школи. Для вступу до школи батьками учнів подається їх особиста заява, особова справа дитини з попереднього місця навчання та медична форма встановленого зразка.

Для вступу до 10-х класів учнями подається їх особиста заява про вступ до школи, оригінал свідоцтва про базову загальну середню освіту, додаток до нього та медична форма встановленого зразка. Перевага при зарахуванні до 10-х класів надається дітям, які проживають на території обслуговування школи.

До 11-х класів учні приймаються при наявності вільних місць. Для вступу до школи учні подають заяву про зарахування, оригінал свідоцтва про базову середню освіту, додаток до нього, особову справу з попереднього місця навчання та медичну форму встановленого зразка.

«  Лютий 2018  »