Учитель-логопед Гаджала Тетяна Володимирівна проводить групові та індивідуальні заняття з дітьми, що потребують допомоги в оволодінні усною та писемною мовою, надає консультації вчителям та батькам з питань своєчасного виправлення мовленнєвих недоліків.

Логопедпункт при КЗ "Полтавська ЗШ №26" працює щоденно, крім середи, з 12-00 до 15-40.

Ваша дитина прийшла до школи. Ви бажаєте, щоб вона гарно вчилася та повноцінно спілкувалася у шкільному колективі.

Але що робити, якщо вона стає мовчазною, нерішучою, з труднощами оволодіває грамотою? Прислухайтеся до мовлення своєї дитини, адже дуже часто подібні прояви можуть бути викликані навіть незначними мовленнєвими порушеннями.

Недооцінка своєчасного виправлення мовленнєвих недоліків у подальшому може призвести до труднощів у засвоєнні навичок читання та письма. Дитина буде відставати в навчанні і страждати від того, що її старання не дають успішного результату. Тому якщо у Вашої дитини є хоч найменші прояви мовленнєвих порушень і Ви хочете їх усунути - зверніться до вчителя-логопеда.

Поради вчителя-логопеда

- Не відкладайте візит до логопеда!

- На першу консультацію обов’язково прийдіть разом із дитиною.

- Уважно прислухайтесь до порад логопеда.

- Відвідайте перші логопедичні заняття разом із дитиною.

- Забезпечте Вашого школяра всім необхідним для навчання на логопедичних заняттях.

- Допомагайте дитині виконувати вдома тренувальні вправи щодо корекції її мовлення.

- Регулярно контролюйте відвідування занять Вашою дитиною.

- Намагайтеся якнайбільше спілкуватися разом та контролюйте правильність мовлення Вашої дитини.

Шановні батьки! Виконуючи ці поради, Ви допоможете своїй дитині стати успішною!

З надією на співпрацю учитель-логопед.

↑ НАГОРУ ↑

«  Липень 2019  »