Меню сайту
Час життя сайту
МОН
ПедПреса

Результати Всеукраїнських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (2017-2018 н.р.)

Призери  Всеукраїнських  олімпіад  з  основ  наук  у  2016–2017 навчальному  році

 

Результати Всеукраїнських олімпіад з основ наук

2016-2017 н.р.

№ з\п

Прізвище, ім’я  учня

Предмет

ПІБ вчителя

Клас

Місце

ІІ

етап

 

ІІІ

етап

 

1

Бейгул В.

Географія

Конюшенко Н. О.

І

ІІІ

2

Мотієнко М.

Укр. мова

Грубчак О. М.

ІІ

 

3

Лопань К.

Англ. мова

Кондратенко О. В.

10А

ІІ

ІІ

4

Овешкова Є.

Фізика

Юшко Л. В.

ІІ

 

5

Кузьменко Є.

Історія

Дорфман С. В.

11А

ІІ

ІІІ

6

Бейгул В.

Історія

Коробко К. В.

ІІ

 

7

Ніколаєва Е.

Географія

Конюшенко Н. О.

ІІ

 

8

Рябуха А.

Хімія

Січкар В. В.

ІІ

 

9

Негрієнко В.

Рос. мова

Лещенко Т. А.

10А

ІІ

 

10

Максимович М.

Укр.мова

Ляшек Н. М.

ІІІ

 

11

Негрієнко В.

Укр. мова

Карабут Н. М.

10А

ІІІ

 

12

Тер-Вартанова О.

Англ. мова

Михайлова О. В.

11А

ІІІ

 

13

Шаршонь М.

Математика

Ісаєва Р. В.

ІІІ

 

14

Крамар М.

Математика

Ісаєва Р. В.

ІІІ

 

15

Мазняк В.

Математика

Шиян А. Є.

ІІІ

 

16

Крижановська Д.

Фізика

Юшко Л. В.

ІІІ

 

17

Коцай А.

Історія

Дорфман С. В.

10Б

ІІІ

 

18

Строкань А.

Біологія

Москаленко Т. О.

ІІІ

 

19

Охріменко Д.

Біологія

Півень Т. О.

ІІІ

 

20

Сорока Т.

Біологія

Півень Т. О.

ІІІ

 

21

Головач І.

Біологія

Крижановська Н.М.

10Б

ІІІ

 

22

Максимович М.

Хімія

Січкар В. В.

ІІІ

 

23

Тер-Вартанова О.

Рос. мова

Васильєва Т. А.

11А

ІІІ

 

24

Окружко П.

Рос. мова

Гонжак Н. Д.

ІІІ

 

25

Щербенко Н.

Правознавство

Бєлаш О. В.

ІІІ

 

26

Рокіта Я.

Ін.технології

Подошвелева О. Г.

10Б

ІІІ

 

27

Рябуха А.

Ін. технології

Ворвихвіст Т. Я.

ІІІ

 

 

Крім предметних олімпіад учні школи брали участь у різноманітних конкурсах. У Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика здобули перемогу Чепельова А. 6В клас (вчитель Іщенко Л. А.), Кизим А. 7В клас (вчитель Ляшек Н. М.), Мотієнко М. 9В клас (вчитель Грубчак О. М.), Діденко Н. 4В клас (вчитель Баластрик Т. М.). Переможцем міського конкурсу «Ерудит» стала Кобзар Н. 4Б клас (вчитель Александрова Н. Д.). Учень 8А класу Горнак О. став переможцем  обласного конкурсу МАН «Здорове життя – успіх буття», Рекварт М. 8А клас (вчитель Кучеренко Л. В.)здобув І місце, а Щербенко Н. 9В клас (вчитель Гонжак Н. Д.) ІІ місце на конкурсі знавців світової літератури.

На І етапі конкурсу –захисту було представлено 9 робіт у різноманітних відділеннях: літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство, журналістика, українська мова та література, історія України, комп’ютерні наки, техніка.  67% цих робіт, а саме роботи Тер-Вартанової Ольги 11А клас, секція англійської мови(науковий керівник Михайлова О. В.), Євтушенка Георгія 10А клас, секція програмування (науковий керівник Подошвелева О. Г.), Супрун Юлії 10А клас, секція мистецтвознавства (науковий керівник Маслак Я. А.), Кузьменка Євгенія 11А клас, секція історії України (науковий керівник Дорфман С. В.), Паламаренко Владислави 11А клас, секція зарубіжної літератури (науковий керівник Васильєва Т. А), Карамшука Володимира 9Б клас, секція техніка (науковий керівник Драчинський С. Г.) здобули призові місця. На обласний(ІІ етап) конкурсу захисту презентована робота Тер-Вартанової Ольги 11А клас.

Годинник
Tag Cloud
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0