Меню сайту
Час життя сайту
Соціальна мережа
МОН України
Я маю право!
ПедПреса

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 05 по 12 жовтня 2020 року наш заклад проводить електронну реєстрацію дітей до підготовчої групи. Форму та режим роботи груп буде оголошено після закінчення реєстрації.

Заняття будуть проводити вчителі:

  • Баластрик Т.М.
  • Ніколаєва Л.Г.
  • Карнаух І.С.
  • Радченко К.С.

Батькам чи особам, що їх заміняють, необхідно надіслати на електронну пошту info.1klas.26@gmail.com наступні дані:

  1. ПІБ одного з батьків чи осіб, що їх заміняють; місце реєстрації за паспортом.
  2. ПІБ дитини; дата народження.
  3. Контактний телефон.

У темі листа зазначити "Підготовча група".

 

Шановні батьки!

Адміністрація школи доводить до відома, що харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій 5-11 класів здійснюється на підставі рішення міської ради №274 від 20.11.2019 року.

 

Шановні батьки!

За інформацією Міністерства соціальної політики України, Урядом України прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Детальна інформація з цього питання розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики України (www.msp.gov.ua) в розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Також у даному розділі розміщені:

  • перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу;
  • інформаційні матеріали, у тому числі «5 кроків для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу»;
  • питання – відповіді.

 

До уваги батьків!

Шановні батьки! Звертаємо Вашу увагу, що учні, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно оформити ID-картку. Своєчасне оформлення паспорта є необхідним, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на ЗНО. Питання своєчасного отримання паспорта є актуальним і для тих учнів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу. Зокрема, під час подання заяви на вступ необхідно пред'явити оригінал документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Одним із таких документів є паспорт громадянина України. Свідоцтво про народження не є документом, що посвідчує особу. Детальну інформацію щодо оформлення паспортів громадянина України можна отримати на сайті https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/id-vidacha-pasporta-gromadyanina-ukrajni-u-formi-kartki-po-dosyagnennyu-14-richnogo-viku-vpershe.html

 

До послуг учнів:

 

1. Загальноосвітні класи;

2. Класи розвивального навчання за системою Д.Б.Ельконіна, В.В.Давидова;

3. Група  продовженого дня;

4. Комплекс заходів шкільного психологічного центру;

5. Індивідуальні корекційні заняття з логопедом;

6. Гуртки та клуби за інтересами;

7. Шкільна бібліотека;

8. Заняття в студії сучасного танцю «Майстер-данс»;

9. Вокальна студія «Веселі нотки»;

10. Спортивні секції: волейбол, баскетбол, фут зал.

Адреса: м.Полтава,

вул. Івана Мазепи, 18

Телефон:

63-25-19

 

 

 

 

 

 

 

Шановні батьки!

       Доводимо до Вашого відома лист управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради від 02.06.2014 № 01-09-01-24/2121 

       Звертаємо Вашу увагу на дотримання чинного законодавства щодо проведення навчальних екскурсій та навчальної практики учнів, які, згідно з листом Міністерства освіти і науки № 1/9-115 від 14.02.14 року «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 навчальному році», організовуються відповідно до інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2008 № 1/9-61. При цьому наголошуємо на недопустимість матеріальної чи фінансової компенсації за відсутність дитини під час проведення практики, оскільки практика носить не виробничий, а навчальний характер. Жодним нормативним документом звільнення від навчальної практики не передбачено. 

Начальник управління освіти                                                                            Н.Дорохова

 

Шановні батьки!

     З питань та пропозицій профілактичної роботи в школі Ви можете звернутись до оперуповноваженого сектору кримінальної міліції у справах дітей Октябрського РВ ПМУ Стецюри Вадима Івановича, який закріплений за нашим навчальним закладом.

Адреса, за якою розміщений службовий кабінет:

м.Полтава, вул.Комсомольська, 16, каб 2-А

Робочий телефон 510-143

Години прийому: з 9:00 до 18:00

Електронна адреса Управління КМСД МВС України в м.Київ: ditypolice@mvs.gov.ua 

Годинник
Tag Cloud
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0