МУЗЕЙНА КІМНАТА ІСТОРІЇ ШКОЛИ

"У майбутнє йдемо, озираючись на минуле, – такий девіз роботи обрали організатори музейної кімнати історії школи, створеної в КЗ "Полтавська ЗШ №26 у 2007-2008 н.р.

"За здоровий спосіб життя. Клопітка робота засновників музейної кімнати відбита у фотоальбомах і тематичних теках. Фотографії розповідають сьогоднішнім учням про важливі події життя педагогічного та учнівського колективу школи: свята Перших і Останніх дзвоників, різноманітні конкурси, цікаві зустрічі, роботу в рамках культурно – просвітницької діяльності по обміну учнівськими делегаціями (ПАШ), участь у Всеукраїнських соціально корисних акціях, пошукову роботу членів "Подвиг” тощо. Кубки, медалі та грамоти, розташовані у спеціально відведеній ніші, нагадують про спортивні досягнення учнів школи.

На базі музейної кімнати проводяться різноманітні уроки та виховні заходи.

На фото представлений фрагмент години спілкування з теми "Афганістан – біль моєї душі”, присвяченої пам’яті колишнього учня нашої школи В. Грабчака, який, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, 17 квітня 1984 р. в ущелині Панджер був тяжко поранений і помер на полі бою.

Особисті речі Валерія, листи з армії, передані в музей матір’ю солдата, зберігаються як реліквія.

У 2006 р. Полтавська загальноосвітня школа №26 стала лауреатом  "100 кращих шкіл України у номінації "Школа громадянського становлення. Тож сьогодні робота в музейній кімнаті історії школи є одним із важливих засобів реалізації головної мети громадянської освіти – виховання свідомих, відповідальних, компетентних громадян, які є соціально активними особистостями, повноправними членами громадянського суспільства.

«  Липень 2019  »