Соціальна мережа
Я маю право!

ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 2020/2021

Вітаємо!

Як вам початок навчального року? Сподіваємося, все чудово!

Але, про всяк випадок, рекомендуємо уважно ознайомитися з офіційними рекомендаціями МОЗ, щоб у разі чого не панікувати, а діяти чітко та згідно з правилами.

Що робити, якщо учень вашої школи (дитсадка чи ЗВО) має ознаки захворювання на Covid-19?

КРОК 1

• Учитель / вихователь телефоном інформує чергового адміністратора та медпрацівника.
  • Медпрацівник забирає дитину до ізолятора та повідомляє заступнику з господарської частини про приміщення, яке необхідно дезінфікувати.
  • Дітей групи / класу ізолюють (припиняється рух дітей по садку / школі).
  • У разі потреби медпрацівник викликає швидку медичну допомогу.

КРОК 2

• Технічний працівник дезінфікує приміщення.
  • Черговий адміністратор інформує батьків та РУО про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежує вхід до приміщення, де перебуває дитина із симптомами.

КРОК 3

• Районне управління освіти інформує управління Держпродспоживслужби.

КРОК 4

• Вчитель / вихователь проводить інструктаж з дітьми, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.
  • Діти з групи / класу, де виявили дитину із симптомами, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень.

КРОК 5

• Якщо тест не підтверджує COVID-19, діти повертаються на навчання.
  • Якщо тест підтверджує COVID-19, діти переходять на дистанційне навчання на два тижні.

Нагадуємо, що основними симптомами COVID-19 є підвищена температура, лихоманка, сухий подразнюючий кашель, утруднене дихання, задуха, стискання в грудях, біль у горлі.

Сподіваємося, вам була корисна ця інформація. Залишайтеся здоровими!

«  Жовтень 2020  »